Ukázky výroby
Zde se můžete podívat na ukázky naší práce.

Dvojitě přesuvná miska

použití : bankovnictví, peněžní přepážky, úřady

Tato dvojitě přesuvná miska se používá pro předávání hotovosti nebo jiných cenin mezi klientem a obsluhou na bezpečnostních přepážkách bank nebo jiných institucí, kde je vyžadováno bezpečné oddělení klienta od obsluhy přepážky.

Dvojitě přesuvná znamená, že když se vrchní miska pohybuje směrem ke klientovi, spodní se pohybuje opačným směrem. Tím je zajištěno, že je prostup vždy uzavřen. Miska má aretaci, takže je ji možné v obou polohách zajisti proti neoprávněnému přesunutí.

Povrchová úprava broušený nerez.

Dotační box

použití : bankovnictví

Dotační box slouží k bezpečnému předávání hotovosti mezi security službou a bankovním personálem. Je to v podstatě trezor se dvěma dvěřmi, elektricky ovládanými obsluhou, a vše je doplněno přepážkou s přesuvnou miskou pro předávání dokumentů či menších zásilek. Přepážka je pak vybavena neprůstřelným sklem balistické odolnosti FB3 nebo FB4, a elektronickou komunikací mezi obsluhou a klientem.

Povrchová úprava broušený nerez.

Designový turniket

použití: kontrola vstupu

Na přání zákazníka byl vytvořen dle jeho představy atypický designový turniket do reprezentativních prostor firmy. Materiál leštěná nerez - sklo